2. LEDNOVÉ AKTUALITY 2012

Hudební klub Palmovka- Rikatádo 11.1.2012

Letošní premierové vystoupení Tomáše Linky v pražském Rikatádu muselo všechny uspokojit. Budeme jistě všichni na tento pohodový večer rádi vzpomínat. Tomáše doprovázela kapela v novém složení a předvedla s třemi, v kapele novými muzikanty, výborný výkon, přestože na sehrání měla pouhý měsíc.
Na tento koncert dorazili také bývalí členové Přímé linky T. Kaňka, V. Trykar a K. Mrkvička, což určitě přátelskou atmosferu ještě umocnilo. Dík patří členům Fan klubu, kteří opět ve slušném počtu přišli Toma do Rikatáda podpořit. Rádi bychom vás na tomto místě také upozornili, že Tomáš s kapelou je v libeňském Riku opět 22.2.2012. Všechny srdečně zveme.

Pro ty, kteří zavítali na tyto stránky a neznají obsazení kapely na fotografii, uvádíme jména: baskytara 1: L. Bartoš, baskytara 2: P. Kaiser, bicí: M. Melničenko, klávesy, mandlolína, housle: M. Roček, kytary: A. Kny, steelkytara: M. Slezák.

Na závěr ještě pár slov ohledně webových stránek.
Rozbíhá se zajištění provozu kapelních stránek. Na nynějších, stránkách je mj. také krátký ferman. Skochovice tam jsou uvedeny 26.5. 2012. Je ale již skoro jisté, že datum se změní. Hlavním důvodem je, že ve stejném termínu se konají Pikovice, které v loňském roce měli pauzu. Budeme vás tedy včas informovat.