ÚNOROVÉ AKTUALITY 2014

Nejdříve se podívejte na desetiminutovou ukázku z pohodového večer v Rikatádu 30.1.2014

Pár klubových informací:
Nejpozději do 26.7.kdy se koná Festival Tomáše Linky a Přímé linky na Vochtánce, dostanou všichni PLATNÍ členové novou klubovou samolepku o průměru cca 8cm. Ukázku viz níže. Bude také pro vás připravena nová placka. Se stejnou fotkou, ale v jiné úpravě.

Do jara budou expedována trička fanklubákům, kteří si je objednali. Loňská cena byla za triko s výšivkou cca.180Kč,čepice s vyšitým logem cca. 150 Kč. Majitelkou firmy jsme byli informováni, že 1.4.t.r.budou ceny aktualizovány. K velkým posunům by nemělo dojít.Kdo má zájem, může trička i čepice objednat u Vaška Příhody. Viz mail v Kontaktech.

30.1.v plně obsazeném Rikatádu vstoupili Tomáš s kapelou do dalšího roku. Fanklubáků se sešlo šestnáct.Při zdravotních či rodinných problémech některých členů to byla dobrá účast. Dík patří opět manželům Ivetě a Mirkovi Jenebovým, kteří přijeli z Pěčína v Orlických horách i s Ivetinými rodiči. Další vystoupení kapely v Riku bude 27.3.2014. Takže jste všichni srdečně zváni. Zde se můžete podívat na pár obrázků.

Ještě před vystoupením v Riku zahraje 14.3. kapela s Tomášem v Ústí nad Labem. Takže, kdo jste v dosahu, máte možnost od 20:00 navštívit jejich koncert: Národní dům, Velká hradební 619/33, Ústí nad Labem. Zde je GPS: 50°39´44.244"N, 14°2´31.078"E, a mapka:

Jedna zajímavá vzpomínka: Karel Gott a Fešáci. Na banjo hraje Milda Slezák.