ZÁŘIJOVÉ AKTUALITY 2010

Letošní festival na Vochtánce je už sice minulostí, ale všichni, kteří přijeli budou jistě dlouho rádi vzpomínat.
Škoda, že v sobotu večer opět pršelo a část kapely po vystoupení musela odjet, takže posezení s kapelou po koncertu se letos neuskutečnilo. Příjemný večer a noc jsme ale strávili z pátku na sobotu díky muzicírování Tomáše Kaňky, Romana Ištvánika a Vojty Trykara. K nim se postupně přidali členové Klubu a další příchozí s kytarami a v kempu se zpívalo a hrálo až do ranního kuropění. Sobotní program festivalu s večerním vystoupením T.Linky a jeho kapely se určitě všem líbil.
Obrázky najdete pod tlačítkem Fotky z akcí. Video pro členy Klubu bude v druhé polovině října.

Za poslední tři měsíce vzrostl opět zájem o členství ve Fan klubu T. Linky a jeho kapely. Jenom na Vochtánce jsme vyplňovali osm přihlášek.

V listopadu loňského roku jsme v Aktualitách zveřejnili video ze zcela shořelé hospody na Podkozí.
Pro vás, kteří jste ji znali a něco tam vypili, máme dobrou zprávu. Začala se stavět nová. Nevíme sice v jaké podobě vyroste (údajně jako srub), ale bude-li opět v provozu budou to jistě turisté, či trampové, kteří do těchto končin zavítají kvitovat s povděkem.